logo

ورود یا فراموشی رمز عبور پنل

ورود به پنل کاربری
رمز عبور یا نام کاربری خود را فراموش کرده ام
info@sms۱.ir
۲۲۹۰۸۹۹۰ - ۰۲۱-۲۶۷۰۱۷۵۲
۲۲۹۰۸۹۹۰ - ۰۲۱-۲۶۷۰۱۷۵۲
 

ارسال پیامک زنده

ارسال پیامک زنده (مبتنی بر مکان) چیست؟

امروزه ضریب نفوذ بالای تلفن همراه به همراه قابلیت تحرک پذیری، این ادوات را به وسایل مناسبی برای ارائه خدماتی نظیر سرویسهای ارسال پیامک مبتنی بر مکان (LBS) تبدیل نموده است. سرویس ارسال پیامک زنده (مبتنی بر مکان) این امکان را در اختیار ارسال کننده پیام قرار می دهد تا بر اساس موقعیت مکانی مشترکین همراه اول، نسبت به اطلاع رسانی و تعامل پیامکی با آنها اقدام نماید. با سرویس ارسال پیامک زنده، کاربران به دلیل دریافت پیامهای هدفمند و نه پیامهای غیرمرتبط تبلیغاتی مؤثرترین واکنش را نسبت به پیام ارسالی خواهند داشت. سرویس ارسال پیامک زنده در شبکه همراه اول، راه کاری مبتنی بر مکان است که می‌تواند بدون نیاز به تجهیزات یا نرم افزارهای خاص، موقعیت مکانی لحظه ای مشترکین همراه اول را در تمام نقاط تحت پوشش شبکه، تشخیص داده و سرویسهای متنوعی را بر اساس آن ارائه دهد.

تفاوت سرویس ” ارسال پیامک زنده “ با ” ارسال پیامک BTS ایرانسل“ چیست؟

این سرویس به تازگی بر روی شبکه همراه اول ارائه می شود. تاکنون سرویس ارسال پیامک مبتنی بر مکان مشترکین، بر روی شبکه اپراتور ایرانسل و با عنوان ارسال BTS ارائه می شد و فقط شبکه مشترکین ایرانسل را در بر میگرفت. البته لازم به ذکر است که سرویس ارائه شده بر روی بستر اپراتور ایرانسل، سرویس زنده نبوده و موقعیت مکانی لحظه ای مشترکین ایرانسل را شناسایی نمی نماید. همچنین درخواست های مربوط به این سرویس از ۷۲ساعت قبل بایستی ثبت شود و شماره های مقصد شناسایی شده، شماره هایی نیستند که لزوماً در هنگام ارسال، در محدوده مورد نظر ارسال کننده پیام قرار دارند.لذا عملاً سرویس ارسال پیامک زنده روی بستر همراه اول، برای اولین بار این فرصت را در اختیار متقاضیان قرار می دهد تا بر اساس موقعیت مکانی مشترکین همراه اول در همان لحظه ارسال پیامک، اقدام به ارسال پیامک نمایند.

تفاوت سرویس ”ارسال پیامک زنده“ با سرویس ” ارسال منطقه ای“چیست؟

تفاوت اصلی این سرویس با سرویس ارسال منطقه ای که هم اکنون بر روی پنل sms1 وجود دارد در این است که در ارسال منطقه ای، بانک شماره ای از مشترکینی که بر اساس کد پستی آدرس خود را در منطقه مذکور ثبت نموده اند تهیه شده و جهت ارسال بر روی سامانه ها قرار داده می شود. بانک شماره های مذکور قطعاً به دلیل اینکه به طور مستمر بروز رسانی نمی شوند و به دلیل تغییر آدرس مشترکین، با خطایی همراه بوده و آفلاین است. اما زیرساخت موجود در سرویس ارسال پیامک زنده (مبتنی بر مکان/LBS  ) ، در لحظه ارسال و به صورت آنلاین، لیست مشترکین همراه اولی که در محدوده مکانی مورد نظر ارسال کننده وجود دارند را شناسایی کرده و در نتیجه، ارسال پیامک بر اساس تعداد درخواستی متقاضی به شماره های شناسایی شده انجام خواهد شد.
این سرویس در حال حاضر مشترکین همراه اول در تهران را تحت پوشش قرار می دهد و به زودی سایر مناطق جغرافیایی نیز افزوده خواهد شد.
تفاوت این سرویس با سرویسهای بالک از جمله سرویس ارسال منطقه ای، در هدفمند بودن آن است. لذا کاربری آن ملاحظات و محدودیت هایی از جمله ظرفیت ارسال روزانه و محتوا دارد که باید از سوی ارسال کننده پیام مورد توجه قرار گیرد.

برای سفارش سرویس پیامک زنده LBS همین حالا رایگان ثبت نام کنید.