logo

ورود یا فراموشی رمز عبور پنل

ورود به پنل کاربری
رمز عبور یا نام کاربری خود را فراموش کرده ام
info@sms۱.ir
۲۲۹۰۸۹۹۰ - ۰۲۱-۲۶۷۰۱۷۵۲
۲۲۹۰۸۹۹۰ - ۰۲۱-۲۶۷۰۱۷۵۲

۶ راه موثر برای افزایش لیست اعضای مشتریان

۶ راه موثر برای افزایش لیست اعضای مشتریان

در راستای پیاده سازی این سیستم، پیشنهادات بازاریابی پیامکی مناسبی ارائه می شود.اما، برای دستیابی به تمام مزایای این پیشنهاد،  نکته حائز اهمیت این است که شما ابتدا نیاز به گسترش لیست اعضای خود دارید.به دلیل اینکه بدون اعضای لیست پیامکها تمام طرحها و برنامه ریزی های شما هدفمند نیست.

 

توصیه می شود تمام نکات مربوط به گسترش لیست ایمیل ها را بررسی کنید!

 

۱.جلب رضایت لیست اعضای کاربران

تنها یک گزارش گیری و کتاب الکترونیکی مشکلات مربوط به این مسئله را حل نمی کند. مسائل مرتبط با این موضوع بدین معناست که هدف شما ممکن است پیشنهادهای باارزشی را در پی داشته باشد که بتواند درصد بیشتری از مشکلات مشتریان را حل کند.به طور مثال، اگر شما محصولات مربوط به کاهش وزن را به فروش می رسانید، مشتریان شما ممکن است با مزایایی از جمله برنامه غذایی رایگان ۳۰ روزه برای کاهش وزن استقبال کنند. راهنماها و لیستهای مربوطه هم دور از  این قضایا نیستند.

 

۲.نحوه ساخت و تولید محتوا و ویدئوها

سایتهای معتبرداخلی و ایرانی مشاوران مناسب و راهکارهای ارزنده ای به حساب می آیند. به طور مثال بر روی ویدئوهای تبلیغاتی می توانید از مشتریان درخواست عضویت کنید تا تمام اطلاعات بروزرسانی شده را از طریق رسانه های تبلیغاتی تان دریافت کنند.

 

 

۳.ایجاد زمینه رقابت

در رابطه با سایتهای مرتبط با تجارت الکترونیک، شما می توانید از بازدید کننده های سایتها برای برنده شدن در یک مسابقه و یا یک فرصت استثنائی را پیشنهاد دهید.همچنین شما می توانید از طریق تبلیغات رسانه ای هم رشد و گسترش یابید.

 

۴.ارائه پیشنهادات منحصربفرد

پیشنهادی را ارائه کنید که فقط برای مشترکین منحصر به فرد باشد و فرصتهایی را پیشنهاد دهید که فقط برای مشترکین منحصربفرد باشد.به دلیل اینکه لحاظ کردن این تخفیف ها و پیشنهادات باعث پیشرفت و صرفه جویی دروقت و هزینه شما می شود.

 

۵.انتشارمطالبی که مخاطب میل به خواندن دارد

دراین زمینه با ۳ نوع محتوای مفید، در رابطه باجذب مشترکین روبرو هستیم.اولین نکته وبلاگ های دارای مطالب مفید وجامع و وبلاگ های آموزنده و سرگرم کننده است.درواقع راه حل بهتراین است که شما بتوانید درهریک ازاین سه زمینه موفق باشید تا به نتیجه مطلوب برسید.معمولا بازدیدکننده های وبلاگ ها به دنبال جمع آوری برخی مطالب مفید هستند تا آن مطالب را مطالعه کنند.شما نیزازاین راه می توانید مشترکین خود را جذب وبلاگ کنید و سپس خدمات خود را ارائه دهید.

 

۶.برگزاری دوره های آموزشی آنلاین

سعی کنید دروب سایت و رسانه های تبلیغاتی خود، دوره های آموزشی خود را به صورت آنلاین ارائه دهید تا مشترکین از طریق ایمیل اقدام به ثبت نام نمایند و عضو دوره های آموزشی شوند.

 

هنگامیکه لیست مشترکین اعضای ایمیلتان رو به افزایش بود، شما می توانید اقدام به دستیابی به جزییات مشخصات مشترکین خود کنید و خدمات مربوطه راارائه دهید.

۴ دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت